Danışmanlık

Eğitim Danışmanlığı


Kurumsal eğitim programları kuruma özel çalışmalardır. Bu nedenle firmanın ihtiyaç ve koşullarına uygun olarak planlanıp, uygulanmaktadır. Gelişen rekabete karşı koyma, rekabet avantajı sağlayacak parametreler geliştirme, sürdürülebilir, karlı büyümeyi sağlayabilmek için; Zorunlu stratejik unsurların; (sistem, süreçler, finansman, bilgi, insan, ilişki, çevre, yetenek, risk ve problemler, kaynak ve duygular ve diğerleri) değerlendirilmesi Yönetimin stratejik boyutları, firmanın kendine özgü yapısı incelenerek, eğitim ihtiyaç analizinin yapılarak eğitim planlaması oluşturulur ve uygulanır.
Proje Danışmanlığı

altÖzel Sektör, STK’lar ve Yerel Yönetimler için proje fikrini geliştirmek ve bu projeleri uygun fonlara uyarlanmasında danışmanlık yapmaktadır. Özel Sektör, STK ve Yerel Yönetimler için stratejik planlama, bütçe oluşturma, ayni, nakti ve hizmet bağışları gibi kaynak bulma, ortakların belirlenmesi ve seçimi, iletişimi ve koordinasyonu, uygulama, proje koordinasyonu ve proje başında, sırasında ve sonrasında raporlama konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı


Yurtdışı Eğitim ve Kurumsal Yurtdışı Dil Eğitimi konusunda ‘Özel ya da Resmi Kurum ve Kuruluşlara’ sağladığı ve tamamen şirketlerin özel ihtiyaçları doğrultusunda düzenlediği programlarla, personellerinin günümüz için gerekli olan ikinci bir dil’i iyi derecede bilme, sektörlerindeki gereklilik doğrultusunda yapılandırılan programlar ile en kısa zamanda en verimli sonucu almalarını sağlamaktadır. Programlarımıza; tüm sektörlerden  her büyüklükteki şirketlerin personel, müdür, yöneticileri ve yönetici adayları katılabilirler.

 

 

 

Yatırım Danışmanlığı


Farklı yatırım alanlarında bünyemizdeki proje geliştirme grubu ve alanda işbirliği yaptığımız yatırım uzmanları ile birlikte yatırım projeleri gerçekleştirilmektedir. İş fikrinin geliştirilmesi, alan analizleri, pazar analizleri, rekabet analizleri, yatırım uygunluk analizleri, proses analizleri, süreç analizleri, finansal planlama, teşvikler, projelendirme, uygulama, anahtar teslimi yatırım projeleri için gerekli diğer hususların gerçekleştirilmesini kapsar.

 

Marka Danışmanlığı


Marka; “Bir işletmenin mal veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajlan gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayınlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretleri içerir.”Marka, mal veya ambalajı ile birlikte tescil ettirilebilir. Bu kapsamda firmamız danışmanlık yapar.

 

 

 

Patent Danışmanlığı


Bir buluş için buluş sahibine devlet tarafından verilen bir patent, buluş sahibinin izni olmadan başkalarının buluşu üretmesini, kullanmasını veya satmasını belirli bir süre boyunca engelleme hakı vermektedir. Patentli bir buluş; tıpkı işle ilgli alınıp, satılabilen, kiralanıp, kiraya verilebilen diğer malar gibi buluş sahibinin müliyeti haline gelir. Patentler alındıkları ülkeler için hak sahipliği doğurur. Türkiye’de alınmış bir patetn, sadece Türkiye içinde sahibine hak sağlamaktadır ve patentli ürünleri başkalarının Türkiye’ye ithal etmesi durumunda,hak sahibine ithali durdurma hakkı verir. Bu kapsamda firmamız danışmanlık yapar.

 

Fon Danışmanlığı


Firmamız, gerçekleştirilmek istediğiniz projelere mali ve teknik kaynakların bulunmasında ve bu kaynakların alınmasında danışmanlık hizmeti vererek, projelerin gerçekleştirilmesinin yolunu açmaktadır. Bunun için Avrupa Yatırım Bankası, Dünya Bankası, KOSGEB, vb finansal kaynaklar ile görüşmeleri gerçekleştirmek için projenin kredi-hibe veren kuruluşun talepleri doğrultusunda hazırlanmasını ve kuruma başvurunun yapılmasını yöneterek fon teminini sağlamaktadır.

PROJİNAL PROJE EĞİTİM DANIŞMANLIK REKLAM ORG. ÇEVİRİ TERCÜME BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.
Ticaret Sicil No : 284096 PIC No: 948428074